top of page

Формування правової культури вчителя в контексті демократизації школи

На базі Івано-Франківського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти 27 вересня в процесі курсової підготовки слухачів групи вчителів трудового навчання відбувся тренінг «Формування правової культури вчителя в контексті демократизації школи».


У рамках тренінгу, який провели тренери проекту DOCCU Уляна Лукач та Христина Дуда, учасники ознайомились із швейцарсько-українським проектом «Розвиток громадянських компетентностей в Україні – DOCCU».


«Однією з умов реалізації демократичних практик є формування правової культури вчителя як основи розвитку громадянського суспільства. Саме правова культура є засобом інтеграції громадянської освіти та виховання через реалізацію демократичних принципів у всіх аспектах шкільного життя», – зазначила Уляна Лукач.


В ході тренінгу реалізовано інтерактивні вправи, спрямовані на підвищення рівня правової демократичної культури, формування правосвідомості і правового мислення, а відтак – правомірної поведінки суб’єктів освітньої діяльності.


Учасники тренінгу підтвердили актуальність ідей громадянсько-активної школи через формування активних і відповідальних громадян, створення демократичної навчальної атмосфери і демократичного стилю педагогічного спілкування.Commentaires


Останні публікації

bottom of page