top of page

Громадський бюджет на дитячі мрії

«Громадський бюджет на дитячі мрії» – це партнерська ініціатива Проєкту DEСIDE і громад-партнерів. Вона передбачає співфінансування проєктів, розроблених шкільними командами: https://kidsprojects.decide.in.ua/


Протягом минулого навчального року наші партнери з «Агенція локальних ініціатив» та «Поруч» провели у громадах-партнерах Проєкту DECIDE серію тренінгів і хакатонів для шкільних команд. Шкільні команди вчилися писати проєкти і презентувати свої ідеї громаді. Метою ініціативи є не лише прагнення навчити дітей бути активними і відповідальними громадянами, вміти розробляти і втілювати в життя проєкти, що змінюватимуть життя класу, школи та громади. Проєкт також покликаний активізувати всіх громадян через участь в обранні шкільних проектів і долучити їх до життя громади.


Після того, як усі проєкти були розроблені, їх розмістили на електронній платформі e-DEM. Всього на голосуванні 213 проєктів.


Тепер команди активно агітують за свої проєкти, а мешканці громад голосують (до 26 вересня) за найкращі ідеї – кожен і кожна може підтримати 3 проєкти. Це можна зробити онлайн. Учні, яким ще не виповнилося 14 років, беруть участь у паперовому голосуванні в школах.


Які ж громади беруть участь у конкурсі «Громадський бюджет на дитячі мрії», у переліку нижче.


Полтавська область: Білоцерківська територіальна громада, Терешківська територіальна громада, Мачухівська територіальна громада та Решетилівська.


Одеська область: Кілійська територіальна громада, Визирська територіальна громада, Нерубайська територіальна громада та Красносільська територіальна громада.


Івано-Франківська область: Галицька територіальна громада, Дубовецька територіальна громада, Білоберізька  територіальна громада та Ворохтянська територіальна громада.


Проєкти, які виграли конкурс, реалізовуватимуть шкільні команди разом з учителями, керівниками шкіл та місцевою владою. У процесі вони розповідатимуть про свої проєкти у соцмережах та на новому сайті. Крім того, про кожен з них ми разом зі шкільними командами знімемо відео.


Більше про конкурс «Громадський бюджет на дитячі мрії» та про результати голосування за кращі проєкти читайте на сайті: https://kidsprojects.decide.in.ua/

Comments


Останні публікації

bottom of page