top of page

Громадянська відповідальність у школі як передумова утвердження цінностей демократії в суспільстві

Протягом листопада – грудня 2018 року однією з важливих тем, що обговорювалась на курсах підвищення кваліфікації вчителів історії та громадянської освіти у Львівському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти, стала проблематика громадянської відповідальності та її реалізації  при вивченні зазначених предметів засобами освіти для демократичного громадянства (ОДГ) та освіти з прав людини (ОПЛ). У цьому контексті серед іншого розглядалися важливі аспекти розвитку демократичного суспільства та становлення демократичної освіти.


Під час занять майстер-тренер проекту DOCCU Ігор Гусаков окреслив сучасні освітні підходи у питанні практичної реалізації наскрізної тематичної лінії «Громадянська відповідальність» при вивченні історії та громадянської освіти у загальноосвітніх навчальних закладах.


У ході занять вчителі отримали можливість дізнатися про методичне та змістове наповнення інтернет-платформи «Живемо в демократії», а також практично попрацювати над вправами, використовуючи методичні напрацювання, що пропонуються у посібниках Ради Європи з ОДГ/ОПЛ авторства Рольфа Голлоба та ін.

Comments


Останні публікації

bottom of page