top of page

Інтерактивне навчання – формат нової української школи

Учителі англійської мови 04 лютого 2019 року на курсах підвищення кваліфікації у Львівському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти стали учасниками тренінгу «Розвиток громадянських компетентностей в Україні», який провела тренер проекту DOCCU Анна-Марія Богосвятська. Учасники семінару за допомогою інтерактивних вправ, демократичного стилю спілкування, дружній та узгодженій роботі в команді проявили свої найкращі громадянські компетентності: повагу до думки іншого, можливість вільно висловлюватися, працювати в команді, домовлятися, бути толерантними і доброзичливими. Найбільше педагогам сподобались вправи з освіти для демократичного громадянства та освіти з прав людини (ОДГ/OПЛ): «Перегони на повітряних кулях», «4 кути», «Особиста символіка», «Острів’яни і поселенці» та ін., які представлені в посібниках Ради Європи з серії «Живемо в демократії» авторства Рольфа Голлоба й ін., що розміщені на освітній онлайн-платформі www.living-democracy.com.


«Було цікаво дізнатися про інтереси та захоплення своїх одногрупників. Мене здивувало, що за допомогою простих вправ та ігор можна підняти настрій», – зазначила Ірина Іванська, учитель англійської мови.


«Було цікаво самовиразитись через різноманітні види діяльності, а особливо зображати себе за допомогою малюнків. У мене вийшло розслабитись, заспокоїтись та, що важливо, покращити свій настрій. Мене здивувало те, що за допомогою простих, але цікавих вправ, можна багато дізнатись про людей, які тебе оточують», – поділилась враженнями учитель англійської мови Лілія Куротчин.

Opmerkingen


Останні публікації

bottom of page