top of page

KOLO Clubs 2.0 на Чернігівщині у 2023 році

Проєкт KOLO Clubs 2.0 підсумовує 2023 рік – із задоволенням ділимося із вами нашими результатами!


По-перше, понад 3250 дітей відвідали активності у громадах-партнерках Чернігівщини, а це Талалаївська територіальна громада, Куликівська територіальна громада, Михайло-Коцюбинська територіальна громада та Чернігівська територіальна громадаа. І дуже раді, що їм все сподобалося.


Крім розваг, як-от настільні ігри, малювання чи майстер-класи, для дітей постійно проводяться заходи за напрямами:

- демократія і права людини;

- медіаграмотність та безпека в Інтернеті;

- активне громадянство;

- мінна безпека;

- психологічна підтримка;

- STEM-освіта.


До проведення окремих занять залучаються тренери, серед яких професійні актори, спеціалісти з медіаграмотності або ж викладачі англійської мови.


І щоб це організувати, закупили все необхідне: безкаркасні меблі та ошатні намети, спортивний інвентар, настільні ігри, набори для творчості, канцелярське приладдя, конструктори LEGO та багато-багато іншого!


По-друге, на локаціях працювали групи психосоціальної підтримки, які охопили своєю допомогою майже 600 батьків. Водночас понад 850 учителів, керівників шкіл, психологів та фахівців ІРЦ Чернігівщини взяли участь у тренінгах від проєкту KOLO Clubs 2.0, спрямованими на те, щоб навчитися працювати в умовах війни, та охопили цими методиками понад 8500 дітей.


Що вивчали? Насамперед, як поводитись в надзвичайних ситуаціях, зокрема під час евакуацій, надання домедичної допомоги та мінну безпеку. Не оминули й теми безпеки школярів в укриттях, цифрової компетентності та інтерактивних інструментів, щоб викладати онлайн та змішаному форматі, психічного здоров'я та психосоціальної підтримки. Крім того, пройшов тренінг для фахівців, які працюють з дітьми із особливими освітніми потребами.


І ледь не головна новина – зовсім скоро на Чернігівщині відкриють свої двері  просторів від KOLO Clubs 2.0.


Так, для педагогічних працівників – сучасний тренінговий центр, який працюватиме на базі Центру професійного розвитку педагогічних працівників ЧМР. Ще чотири медіатеки розміщені у закладах освіти, де проходили активності. Так само, завдяки проєкту, вони будуть наповнені усім необхідним, щоб організувати активне та цікаве позашкілля.


До речі, дизайном майбутніх KOLO-клубів займались учні, яким допомагали спеціалісти з дизайну інтер’єрів. Ще під час хакатонів діти розробляли проєкти, агітували та голосували за них, а за результатами голосування обирали переможців. Їх і брали за основу для оформлення майбутніх 5 просторів у Чернігові, Куликівці, Талалаївці та Андріївці. Обов'язково вам покажемо, що ж вийшло!


А поки наша команда вітає із прийдешніми святами! До зустрічі у 2024 році.Comments


Останні публікації

bottom of page