top of page

Компетенції ХХІ століття: підготовка до досягнення успіху

Ярослава Кушнір, майстер-тренер проекту DOCCU, 3 квітня на базі Кагарлицької загальноосвітньої школи №3 провела урок-дискусію з представниками органів шкільного самоврядування з теми «Компетенції ХХІ століття: підготовка до досягнення успіху».В ході проведення уроку учні вчилися будувати стосунки, приймати правильні рішення.  Учасники вчилися розвивати наступні навички: допомога, етична відповідальність, участь у житті громади, самоаналіз, оцінювання, спілкування, робота в команді, виявлення та вирішення проблем, аналіз ситуацій, побудова стосунків та вирішення конфліктів.


В рамках проведення уроку учасники обговорили політику, демократію і демократичне врядування в школах. Розглядали питання: «У чому полягає мета освіти для демократичного громадянства та освіти з прав людини (ОДГ/ОПЛ)?», «Що таке ОДГ/ОПЛ?», «Навіщо нам потрібні ОДГ/ОПЛ?», «Як це допомагає молодим людям?».


Під час рефлексії представники учнівського самоврядування школи висловили свої думки та позиції щодо важливості налагодження роботи органів шкільного самоврядування, визначення критеріїв демократичного врядування в школі та ролі учнівської ради.

Comentários


Останні публікації

bottom of page