top of page

Куликівська громада Чернігівщини відкрила локацію KOLO Club

Куликівська громада Чернігівщини відкрила локацію KOLO Club. У громаді організували змістовне дозвілля для дітей в межах проєкту KOLO Clubs 2.0, який реалізує ГО «DOCCU» за підтримки FCA (Finn Church Aid).


В межах тренінгу з проєктного менеджменту теорію школярі відпрацювали на практиці. 45 старшокласників Куликівського ліцею пройшли практичний тренінг від команди DOCCU. Як розповідає тренер Сергій Омелічкін, діти вивчали основи проєктного менеджменту, дизайну, бюджетування і моделювання. Такі знання точно будуть в нагоді, адже у Куликівці, яка є громадою-партнером проєкту KOLO Clubs 2.0, відкриють дитячий простір. І саме діти змагатимуться за найкращу ідею його оформлення.

Тож на тренінгу, розробляючи 3D-моделі простору, підлітки увімкнули фантазію на повну – є фото, можете самі переконатися. Обрати найкращий варіант, схоже, буде досить важко.


«Проєкт цікавий і корисний для всіх учнів, адже в результаті ми отримаємо сучасний простір, де зможемо займатися. А ще сподобалося проєктувати командою, де кожен міг висловити своє бачення майбутньої медіатеки, – ділиться враженнями Денис Батицький, учень 6-Б класу місцевого ліцею. – Вірю, що це буде суперпростір для всіх учнів та вчителів».


Зараз школярі доопрацьовують свої ідеї. А вже незабаром стартують вибори за найкращий проєкт, за яким і відбудеться реконструкція приміщення. Щоб все було чесно та в демократичний спосіб, тренери DOCCU проведуть для учнів відповідне навчання.


«Мені дуже сподобалося брати участь у проєкті, особливо створювати нову модель бібліотеки. Цікавою була презентація різних інтер’єрів сучасних медіацентрів – всі вони були яскраві та незвичні. Сподіваюся, що у нашій школі теж вже зовсім скоро буде одна з найсучасніших бібліотек, де обов’язково будемо проводити цікаві уроки за великим круглим столом, як і проєктували. А ще на тренінгу знайшла нових друзів. У нас з ними багато спільного, хоча й різний вік. Дуже хочу ще брати участь у подібних проєктах», – розповідає Софія Джума, учениця 8-Б класу ліцею.


Comments


Останні публікації

bottom of page