top of page

Міжнародна конференція у Лугано – питання відновлення України

4 і 5 липня у місті Лугано (Швейцарія) відбулася надзвичайно важлива для України подія – Міжнародна конференція з питань відновлення України (URC 2022).


Понад 20 міжнародних організацій та 40 держав ще раз засвідчили підтримку Україні в її прагненні побудувати демократичну європейську державу, віддану принципам верховенства права, миру та демократичного урядування.


У заході, що був організований Швейцарією і Україною, взяли участь представники Уряду України, Парламенту, бізнесу, громадянського суспільства, українські та міжнародні медіа.


У заході взяли участь менеджерка Проєкту Валентина Полторак та координаторка компоненту 2 Юлія Молчанова, а також група стратегічних експертів з Цюрихського педагогічного університету (PHZH). Представники Проєкту DECIDE були долучені до розробки аналітики для конференції.Навіть попри те, що бойові дії тривають, Україна отримує вотум довіри від світової спільноти та підтримку для відновлення та відбудови країни. 750 мільярд доларів, які будуть нам необхідні для відродження всіх сфер життя, зокрема і сфери освіти, ми отримуємо у якості грантів кредитів та репарацій.


На часі дієвий обгрунтований план дій, що дозволить втілити задумані реформи і довести до кінця реформу децентралізації, реформу освіти.Comments


Останні публікації

bottom of page