top of page

Ми вдома – в Україні!

Важко уявити, скільки цікавезних історій містять шкільні твори на тему «Як я провів(-ла) літо» майже 17 тисяч дітей! Саме таку кількість у 2023-му охопила ініціатива DECIDE Summer Clubs «Ми вдома – в Україні».


Уже другий рік поспіль її реалізує Швейцарсько-український проєкт DECIDE за підтримки Посольства Швейцарії в Україні. Головна ідея – активне і змістовне дозвілля, психологічна підтримка, та широкі можливості для розвитку дітей у різних куточках України.


Так, цьогоріч в межах ініціативи 50 територіальних громад із 18 областей організували в себе літні клуби, до яких залучили понад 750 педагогів. Перед тим, як навчати дітей активному громадянству, демократії та правам людини, вони самі пройшли онлайн навчання від DECIDE.


Всі громади-партнери отримали не лише обладнання, книжок та ігор, канцтоварів і техніки, але разом із менторами проєкту навчилися проводити квести та вправи зі здорового харчування історії громади та України, етнографії та медіаграмотності.


Щоб дізнатися враження дітей, їхніх батьків, вчителів та управлінців, завітали до літніх дитячих клубів Бородянської територіальної громади, Житомирської, Калинівської та Івано-Франківської. Деталі у нашому сюжеті:Ми вдома – в Україні!

Comments


Commenting has been turned off.

Останні публікації

bottom of page