top of page

Михайло-Коцюбинська громада – ще одна громада Чернігівщини, де працює KOLO Club

Михайло-Коцюбинська громада – ще одна громада Чернігівщини, де працює KOLO Club. Його робота стартувала із тренінгу, на якому діти розробляли проєкти шкільних просторів.


Пізніше вони змагатимуться за найкращу ідею, яку візьмуть за основу для реконструкції приміщення під KOLO Club, в якому школярі зможуть активно проводити час після уроків. Це стане можливо у межах проєкту KOLO Clubs 2.0, який реалізує ГО «DOCCU» за підтримки FCA (Finn Church Aid).


Повітряна тривога не завадила провести повне навчання для 40 учнів та учениць, які об’єдналися у 3 команди, хоч і довелося його перенести. Завданням тренерів ГО «DOCCU» було навчити дітей творчо підходити до організації інтер’єрів, а також сприяти командній роботі.


«Мені сподобалася атмосфера, зокрема спілкуватися з новими людьми і працювати в команді. Крім того, що отримала багато нової та цікавої інформації, я навчилася прислухатися до думки кожного в команді», – розповідає Іванна Шкурат, учениця 9-го класу Андріївської гімназії.

Спершу школярі відвідали приміщення, де створять дитячий простір, побачили його, оцінили площу приміщення та виконали заміри. А потім тренери пояснили учасникам про інтер’єри, їхні види, функції, а також ергономіку.

«На тренінгу отримала купу позитивних емоцій, а ще дізналася багато цікавого про створення інтер’єру та як робити заміри. Це точно знадобиться у дорослому житті», – ділиться Єлизавета Люшина, учениця 8-го класу.


Після теорії кожен школяр отримав креслення приміщення, на якому можна було візуалізувати свої ідеї.  Діти використовували зокрема картон, модулін, губки, дерев’яні палички, ватні диски, фарби і фломастери. Щоб проєкти виглядали ще більш реалістично, кожна команда отримала в подарунок 3D-ручку та набори конструкторів LEGO, які точно будуть в нагоді під час макетування.


Центр громади минулого року пробув в окупації майже місяць. Та попри все, діти громади дуже енергійні та залюбки беруть участь в активностях KOLO Club!


У межах проєкту KOLO Clubs 2.0 запланували ще багато різних заходів, що спрямовані на психологічну підтримку дітей, їхній розвиток і демократичну освіту.


Comments


Останні публікації

bottom of page