На Івано-Франківщині пройшли серпневі методичні майстерні для освітян області
30 серпня 2017 року у форматі серпневих педагогічних рад на базі Рожнівського навчально-виховного комплексу «Гуцульщина» ім. Ф. Погребенника Національного університету «Києво-Могилянська академія» Косівської районної ради, пілотному навчальному закладі з реалізації проекту DOCCU, відбувся семінар-тренінг «Школа на шляху демократичних перетворень».
У ході навчання педагогічного колективу були розглянуті такі питання:
– нова демократична школа як потреба і реальність у вимірах суспільного оновлення;
– нові ролі вчителя;
– нові освітні технології в новій українській школі;
– наскрізні демократичні змістові лінії в новій українській школі.
![](https://static.wixstatic.com/media/8ac6ed_67f3f04df6c140f7b8f3f4f12499855e~mv2.jpg/v1/fill/w_135,h_98,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/8ac6ed_67f3f04df6c140f7b8f3f4f12499855e~mv2.jpg)
Цікавими для педагогів навчального закладу були, запропоновані майстер-тренерами проекту Ольгою Нижник та Світланою Клімковською, інтерактивні вправи: «Конверт методичних проблем», «Демократична школа очима учнів, батьків, учителів, громади», «Шість кроків щодо подолання конфлікту», «Дефініції через асоціації». У ході тренінгу обговорено інші важливі питання, що стоять сьогодні перед школою на шляху демократичних перетворень та педагогами як агентами цих перетворень.