top of page

Нові ролі заступника директора школи як ментора і тьютора учителя

19 червня 2017 року для динамічної групи заступників директорів з навчально-виховної роботи Івано-Франківської області проведено семінар-тренінг з теми «Методична робота як один з аспектів управлінської діяльності в умовах демократизації освіти».


Світлана Клімковська, керівник динамічної групи, ознайомила присутніх з новими ролями заступника директора школи як ментора і тьютора учителя, презентувала присутнім швейцарсько-український проект «Розвиток громадянських компетентностей в Україні – DOCCU».


Під час семінару-тренінгу були розглянуті питання формування ключових компетентностей, які відіграють важливу роль як складова Концепції «Нова українська школа». Сьогодні актуальним є питання пошуку оптимальних освітніх технологій, методів і засобів формування громадянських компетентностей. Члени динамічної групи визначили «проблемне поле», основні вектори діяльності заступника директора щодо планування методичної роботи в загальноосвітньому навчальному закладі; ознайомились з основними викликами щодо діяльності заступника директора та вчителя в новій українській школі.


Присутні визнали, що даний проект у процесі підготовки нових стандартів освіти є дуже важливим та своєчасним.Comments


Останні публікації

bottom of page