top of page

Новий зміст освіти та нові освітні підходи обговорювали освітяни Одеської області

Новий навчальний рік став для освітян по-справжньому новим. Саме тому під час вступних лекцій увага слухачів курсів підвищення кваліфікації Одеського обласного інституту удосконалення вчителів зосереджена на розгляді Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» на період до 2029 року та Закону України «Про освіту».


Під час навчальної лекції Любов Задорожна, регіональний експерт проекту DOCCU в Одеській області, акцентувала увагу слухачів курсів на тих перевагах, які отримають всі учасники освітнього процесу, від впровадження Нової української школи, а також на необхідності оновлення підходів до професійного розвитку вчителя. Експерт наголосила на тому, що ООІУВ працює над оновленням змісту та процесу підготовки педагогів, яка буде зосереджена на забезпечення індивідуальних потреб щодо професійного розвитку кожного педагога. У ході лекції слухачі були ознайомлені з методичним інструментарієм, який можна використовувати задля реалізації чотирьох наскрізних ліній оновлених програм 5-9 класів та ключових компетентностей. Так зокрема для реалізації наскрізної лінії «Громадянська відповідальність» пропонується використовувати методичний комплект проекту DOCCU, який є у вільному доступі на інтернет-платформі проекту. Слід відмітити, що співробітники ООІУВ пройшли навчання в рамках проекту та активно впроваджують ОДГ/ОПЛ в роботу з педагогами.


Новий зміст освіти та нові освітні підходи не ефективні без нового вчителя, адже саме професійна компетентність вчителя є основою якісної освіти. Усвідомлюючи це, слухачі курсів підвищення кваліфікації поринули в активне навчання.תגובות


Останні публікації

bottom of page