top of page

Оновлення функцій методичної роботи в умовах демократичних змін

12 жовтня у Космацькій об’єднаній територіальній громаді проведено для відповідальних за організацію методичної роботи з педагогами даної об’єднаної територіальної громади семінар-тренінг «Планування методичної роботи з педагогами ОТГ в умовах демократичних змін».


У ході семінару-тренінгу через активні та інтерактивні форми роботи модератори заходу Алла Дутчак та Світлана Клімковська, методисти лабораторії управління та організації освіти у Івано-Франківському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти, ознайомили учасників з основними змінами в сучасній освіті відповідно до нового закону України «Про освіту», концепції «Нова українська школа» та методикою аналізу і планування методичної роботи. Учасники відмітили необхідність методичної роботи для підвищення професійного рівня педагога і обговорили позитивні та негативні сторони організації даної діяльності.


Присутні підкреслили, що одним із важливих завдань, які стоять перед педагогами в умовах модернізації сучасної освіти є підготовка вчителя нової української школи і важливе місце тут займає правильно і ефективно організована методична робота з педагогічними кадрами.

Comments


Останні публікації

bottom of page