top of page

Освітяни Івано-Франківщини визначали шляхи становлення та перспективи розвитку навчальних закладів в умовах демократичних перетворень в освіті

У Галицькій школі на Івано-Франківщині 6 вересня майстер-тренери Ольга Нижник та Світлана Клімковська провели семінар-тренінг «Школа на шляху демократичних перетворень» в рамках реалізації проекту DOCCU.


Педагоги школи разом з майстер-тренерами проекту розробили способи оптимальної взаємодії керівника та педагога в умовах демократичних перетворень. Вчительський колектив розв’язував важливі питання, що задекларовані сьогодні щойно прийнятим Законом «Про освіту»; акценти розставлялися на шляхи демократичних перетворень та ролі педагогів як агентів змін. Через інтерактивні форми роботи в групах напрацьовано модель демократичної школи, проаналізовано, якою її хочуть бачити учні, педагоги, батьки та громадськість. Тренери ознайомили присутніх з освітніми концепціями, новими ролями вчителя.


Учасники семінару-тренінгу визначили оптимальні шляхи становлення та перспективи розвитку навчальних закладів в умовах демократичних перетворень в освіті.

Comentários


Останні публікації

bottom of page