top of page

Представники Проєкту DECIDE відвідали Бородянський ІРЦ

Представники Проєкту DECIDE відвідали Бородянську селищну територіальну громаду, де за підтримки Проєкту та компанії «Астарта-Київ» відновлюють місцевий інклюзивно-ресурсний центр.


Бородянська громада – одна із найбільш постраждалих громад Київщини внаслідок російської збройної агресії. Зараз селище потроху відбудовують силами місцевих жителів та за підтримки міжнародних і державних програм.


Серед пошкоджених будівель – приміщення Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Бородянської селищної ради. Центр був розграбований та частково пошкоджений російськими загарбниками.


Щоб Бородянський ІРЦ міг надалі надавати послуги, Проєкт DECIDE за підтримки Посольства Швейцарії в Україні та у партнерстві з холдингом «Астарта-Київ» супроводжує процес ремонту і переоснащення центру. Станом на сьогодні там вже облаштували укриття та встановили нові вікна. Центру також передали усе необхідне навчально-дидактичне обладнання, а працівники пройшли тренінги щодо роботи з дітьми з ООП в умовах воєнного стану.


У межах візиту команда Проєкту DECIDE поспілкувалася із Тетяною Рябущиць, директоркою ІРЦ. Оглянули хід ремонтних робіт та обговорили подальші плани.


Commentaires


Останні публікації

bottom of page