top of page

Проєкт KOLO Clubs 2.0 у Талалаївці

Пропонуємо сьогодні перенестися до Талалаївської територіальної громади – найвіддаленішої від обласного центру громади-партнерки нашого проєкту KOLO Clubs.


Тут KOLO-клуб, що діє на базі місцевого ліцею, встигли відвідати понад 560 дітей, а до організації різноманітних активностей задіяні більш як два десятки педагогів. Як і зазвичай, учасників та учасниць поділили на зміни, тривалість кожної склала 2 тижні.


Якими ж креативними були діти! Втім, це вже зовсім скоро покаже сам простір KOLO-клубу. Так, школярі пропонували свої ідеї щодо планування простору, а найцікавіший проєкт обрали шляхом голосування. Лишилось тільки дочекатися початку ремонту.


А поки діти творили, їхні вчителі здобували нові знання:

– про безпеку в укриттях дізнавалися у межах спеціальної серії тренінгів;

– для підтримки змішаного навчання освоювали онлайн-сервіси;

– а шкільні психологи навчалися психологічній стресостійкості.


І не можемо не розповісти вам про яскраву роботу клубів. Так, ігри, квести, літературні коктейлі, творчі заняття, спортивні змагання, кулінарна студія і театральний хаб під керівництвом координатора локації – палітра активностей могла задовольнити навіть найпримхливішого учасника.

Діти проводили час не лише захопливо, а й корисно! Вони мали змогу ознайомитися з основами демократії, поповнити знання про мистецтво, а також більше дізнатися про культуру і традиції свого краю та України загалом.


Локація KOLO Clubs у Талалаївській громаді дуже творча, тому й відгуків багато креативних та неймовірно теплих, які надихають на цікаве продовження. І воно обов’язково буде не менш яскравим, адже проєкт триває!

Comments


Останні публікації

bottom of page