top of page

Реалізація проєкту KOLO Clubs 2.0 у Михайло-Коцюбинській громаді

Не терпиться розповісти вам, як реалізуємо проєкт KOLO Clubs 2.0 у Михайло-Коцюбинській громаді.


Сам KOLO-клуб діє в Андріївській гімназії – його із задоволенням відвідують місцеві діти. Вони дуже активні та допитливі, не зважаючи на те, що в перші місяці повномасштабної війни громада пережила окупацію ворога.

Тож тепер допомагаємо дітям пережити такий досвід війни. Зокрема, у межах KOLO-клубу діти та їхні батьки можуть відвідувати групи психологічної підтримки. Крім того, шкільні психологи пройшли тренінг із психологічної стресостійкості, а педагоги Михайло-Коцюбинської громади – серію тренінгів із цивільного захисту та онлайн-застосунків.


Тут, як і всюди, кожна зміна тривала 2 тижні. За цей час учасники та учасниці встигали спробувати себе у різних напрямах – вони відвідували заняття про права людини і демократію, казкотерапії та арттерапії, тренінги з медіаграмотності, а також вивчали англійську мову.


Не обійшлося і без гуртка акторської майстерності, вивчення історії рідного краю та ігор – рухливих, настільних та інтелектуальних. Як розумієте, осторонь ніхто не стояв!


Креатив діти також проявили, розробляючи 3D-моделі майбутньої локації KOLO-клубу. А потім шкільні команди змагалися за найкращий проєкт – саме за ним і оформлять простір. Залишилися ще трохи, потім поділимося результатом.


Що ж, а ми продовжуємо! Сподіваємося, що і наступні місяці будуть такими ж насиченими, як і попередні три. Зі свого боку будемо розповідати вам про те, як діти громад-партнерок проводять свій час у KOLO-клубах.


Comments


Останні публікації

bottom of page