top of page

Регіональний форум за міжнародної участі «Розвиток громадянських компетентностей: досвід Київської області»

У Білій Церкві 27 вересня пройшов регіональний форум за міжнародною участю «Розвиток громадянських компетентностей: досвід Київської області». Захід організовано швейцарсько-українським проектом DOCCU та Комунальним вищим навчальним закладом Київської обласної ради «Академія неперервної освіти».


З вітальним словом до учасників семінару звернулася Наталія Протасова, керівник проекту DOCCU в Україні: «Освіта для демократичного громадянства та освіта з прав людини як складова освіти впродовж життя сьогодні впроваджується у багатьох країнах світу. Запит суспільства на відповідальних та активних громадян може бути задоволений в Україні саме через впровадження громадянської освіти для людей різного віку».


Наталія Бендерець, проректор «Академії неперервної освіти», координатор проекту DOCCU в Київській області, підкреслила роль громадянських компетентностей як наскрізного елементу шкільної освіти. Ознайомила присутніх з розробками освітньо-професійних програм для закладів післядипломної педагогічної освіти та навчально-методичним забезпеченням щодо реалізації змістової лінії «Громадська відповідальність».


Керівник проекту DOCCU (Швейцарія) Рольф Голлоб під час форуму провів майстер-клас «Урок з демократичного громадянства», на якому наголосив: «Школа може й має стати осередком розвитку громадянського суспільства та демократії, територією прав людини».


Під час майстер-класу освітяни опанували нові методи викладання ОДГ/ОПЛ.


Учасниками заходу стали понад 100 осіб: представники районних методичних кабінетів та районних методичних об’єднань, управлінь та відділів освіти Київської області; учителі, керівники шкіл; викладачі КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти» (зокрема експерти проекту, майстер-тренери та тренери з ОДГ/ОПЛ); представники департаменту освіти і науки Київської ОДА, представники ЗМІ та зацікавлена громадськість.Comentarios


Останні публікації

bottom of page