top of page

Розвиток громадянських компетентностей через призму концепції «Нової української школи»

На базі приватної школи «Гармонія» м. Одеса відбувся тренінг «Розвиток громадянських компетентностей через призму концепції «Нової української школи», який провела Оксана Левчишена, завідувач кафедри суспільно-гуманітарної освіти Одеського обласного інституту удосконалення вчителів, експерт проекту DOCCU в Одеській області.

У ході дискусії були обговорені питання бачення вчителями концепції «Нової української школи» та визначення своєї ролі у процесі оновлення сучасної освіти.Під час аналізу розробок уроків Оксана Левчишена презентувала проект DOCCU. Учасники визначили можливості застосування методик та підходів з освіти для демократичного громадянства та освіти з прав людини, представлених в посібниках серії «Живемо в демократії».


«Кожен учитель відповідно до професійної підготовки, фаху й досвіду може обрати як окремі вправи чи прийоми, так і використати вже складені сценарії уроків, які сприяють формуванню в учнів громадянської компетентності, критичного мислення і створенню у навчальному закладі демократичного освітнього простору», – зазначила експерт проекту.

コメント


Останні публікації

bottom of page