top of page

Розвиваємо демократичне врядування в школах

20 червня 2017 року на базі Івано-Франківського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти було проведено семінар-тренінг (І сесія) для членів обласної творчої групи педагогів-організаторів загальноосвітніх навчальних закладів в рамках проекту DOCCU.


Тренери проекту Оксана Фляк, завідувач лабораторії національного виховання, та Оксана Риндич, методист лабораторії національного виховання Івано-Франківського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, ознайомили педагогів-організаторів з проектом DOCCU, розкрили основні цілі, принципи та шляхи розвитку освіти для демократичного громадянства та освіти з прав людини (ОДГ/ОПЛ) в Україні. Під час навчання, учасники в інтерактивній формі розглянули питання розвитку громадянських компетентностей учнів засобами виховної роботи, учнівського самоврядування.«Школа – це мікросуспільство, де учні вчаться брати участь у будь-яких процесах. Цього можна досягти багатьма методами, починаючи з уроків, коли ми дозволяємо учням вибирати цікаві для них теми та брати участь у плануванні уроків, включаючи більш розвинені форми, такі як демократичне врядування в школі – навчання через демократію і права людини», – зазначила Оксана Фляк.


Під час тренінгових вправ учасники розглянули орієнтири, ресурси та інструменти, завдяки яким крок за кроком відбудеться створення демократичної школи.


Відгуки учасників тренінгу засвідчили актуальність даного проекту та активного навчання через практичний досвід.

Comments


Останні публікації

bottom of page