top of page

Що допоможе освітянам України подолати освітні втрати дітей та підлітків?

Ми знаємо відповідь і вже працюємо над цим!

 А саме - готуємо робочі зошити з надолуження освітніх втрат з:

  • української мови та літератури;

  • англійської мови;

  • математики;

  • історії України;

  • природничих наук;


І перед стартом роботи над матеріалами ми зібрали наших експертів-розробників (а це неймовірно досвідчені педагоги) робочих зошитів, аби спланувати нашу роботу.


Захід зібрав 25 експертів, які долучаються до проєкту «Підвищення рівня безпечної освіти для дітей та підлітків, які постраждали від війни, у Сумській, Харківській та Донецькій областях України». Адже у такій важливій справі системна робота - це запорука успіху! Загалом буде розроблено понад  1700 уроків, що після апробації стануть доступними всім вчителям України.


Звісно, перед такою масштабною роботою варто врахувати особливості чи не кожного кроку. Про це на зустрічі із розробниками уроків наголосила заступниця голови ГО DOCCU Валентина Полторак.


“Ми пропонуємо компетентнісно-орієнтований підхід”, “Наші завдання є такими, що дозволяють працювати дітям індивідуально, в групах, парах”, “Завдання можуть перейти з роботи над подоланням освітніх втрат до повсякденної роботи”, - занотовували у SWOT-аналізі наші експерти. Звісно, врахували вони і слабкі місця та загрози в майбутній роботі.


Але ми впевнені, що наші освітяни з усім впораються! Побажаємо їм успіху в їхній плідній роботі та вже чекаємо на неймовірний результат!


Нагадаємо, програма підвищення кваліфікації вчителів «12 тижнів нестандартного навчання» реалізується в межах проєкту «Підвищення рівня безпечної освіти для дітей та підлітків, які постраждали від війни, у Сумській, Харківській та Донецькій областях України» реалізує ГО DOCCU завдяки Міжнародній гуманітарній організації Plan International за фінансової підтримки ЄС в межах програми Європейської комісії з питань цивільного захисту та операцій з гуманітарної допомоги (ECHO) EU Civil Protection & Humanitarian Aid



Останні публікації

bottom of page