top of page

Школа на шляху демократичних перетворень в об’єднаних територіальних громадах

12 грудня в Матеївецькому навчально-виховному комплексі зібралися директори та заступники директорів з навчально-виховної роботи закладів загальної середньої освіти Матеївецької об’єднаної територіальної громади на семінарі-тренінгу: «Школа на шляху демократичних перетворень в об’єднаних територіальних громадах».


Освітяни ідуть в ногу з часом, хочуть змінюватись самі і ці зміни впроваджувати в освітній процес своїх навчальних закладів.


Учасники семінару-тренінгу розглянули питання демократичних перетворень в загальноосвітніх навчальних закладах, нової ролі педагога в умовах реалізації нового Закону «Про освіту». Особливу увагу майстер-тренери проекту DOCCU Ольга Нижник та Світлана Клімковська зосередили на необхідності формування громадянської компетентності учасників освітнього процесу. Присутні підкреслили, що одним із важливих завдань, які стоять перед педагогами, є орієнтація освітнього процесу на набуття ключових компетентностей, а також важливість удосконалення процесу співпраці між органами державної влади, системою освіти та об’єднаними територіальними громадами.Comments


Останні публікації

bottom of page