top of page

Тендер із закупівлі послуг із розробки програмного забезпечення, його впровадження та підтримки

Проєкт DECIDE впроваджується Консорціумом ГО DOCCU та PH Zurich за підтримки Швейцарії, представленої Швейцарською агенцією розвитку та співробітництва (SDC).


В межах реалізації Швейцарсько-українського проєкту DECIDE - "Децентралізація для розвитку демократичної освіти” передбачено проведення Тендеру із закупівлі послуг із розробки програмного забезпечення його впровадження та підтримки.


Дата оголошення про тендер: 31.03.2023.


Термін подання тендерних пропозицій: 15.04.2023.


Предметом закупівлі є «Послуги з розробки програмного забезпечення на замовлення»


Детальний опис послуги, що оголошуються: Технічне завдання


Строк надання послуг: квітень – вересень 2023 року


Умови оплати: тільки післяплата за умови надання повного звітного пакета документів. У вартість послуг повинна бути включена розробка програмного забезпечення, підготовка технічної документації до системи.


Учасник тендеру надає організатору наступні документи:

  1. Копія документа, що підтверджує державну реєстрацію з відповідними КВЕДами;

  2. Копія документа, що підтверджує податковий статус

  3. Тендерна пропозиція;

  4. Резюме (для ФОП);

  5. Супровідний лист.


Істотні критерії (умови) відбору тендерних пропозицій:

1.     ціна тендерної пропозиції;

2.     фінансово-економічна, технічна та професійна спроможність учасника (листи – відгуки, рекомендації та гарантії щодо учасника тендеру);

3.     якість тендерної пропозиції.


Цінова пропозиція повинна розроблятися згідно Технічного завдання (Додається)


Критерії оцінки цінових пропозицій: вартість послуги.


Пропозиції, подані пізніше зазначеного терміну, розглядатися не будуть.


Тендерні процедури


Запитання щодо тендеру можна надсилати в електронному вигляді за ел. адресою tenderdoccu@gmail.com  до 10.04.2023 року.


До участі у відборі тендерних пропозицій допускаються тендерні пропозиції, які повністю відповідають умовам цього тендерного оголошення.


Тендерні пропозиції, мають бути чинними та не підлягатимуть внесенню змін з боку учасників тендеру, що їх подали, до повного завершення надання послуг.


Тендерні документи повинні бути складені українською мовою, підписані уповноваженою особою учасника та засвідчені печаткою (за наявності) та у електронному вигляді (у форматі PDF) надіслані учасником на електронну адресу tenderdoccu@gmail.com  з темою листа «Тендер - Послуги з розробки програмного забезпечення на замовлення» до 15.04.2023 року. Всі тендерні пропозиції, отримані організатором після кінцевого терміну їх подання, а саме після 23:59 15.04.2023 року розгляду не підлягатимуть.


Визначення переможця тендеру, відбудеться організатором тендеру після фінансової та технічної оцінки запропонованих тендерних пропозицій згідно істотних критеріїв (умов) відбору, які зазначені у даному тендерному оголошенні, але не пізніше 20.04.2023 року.


Результати тендеру будуть повідомлені організатором учасникам тендеру шляхом надсилання відповідних повідомлень електронною поштою протягом не більше ніж трьох робочих днів з дати прийняття рішення про визначення переможців.


Додаткові застереження

Учасник цієї загальної процедури (відкритого тендеру) приймає до уваги та погоджується з тим, що організатор тендеру залишає за собою право вимагати від учасника тендеру додаткові документи та/або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень документів вимогам та умовам цього тендерного оголошення.


Учасник цієї загальної процедури (відкритого тендеру) надсилаючи документи для участі у загальній процедурі (відкритому тендері) за цим тендерним оголошенням підтверджує своє розуміння та згоду з тим, що організатор може відхилити його комерційну пропозицію у випадку, якщо пропозиції інших учасників міститимуть більш вигідні умови (згідно з технічними вимогами).


Контактна особа: Літовченко Ольга Володимирівна, tenderdoccu@gmail.com

Comments


Останні публікації

bottom of page