top of page

Тендер серед постачальників послуг з розробки онлайн гри до курсу за вибором «Навчаємось жити у громаді» для учнів 8 (9) класів ЗЗСО

Громадська організація «Розвиток громадянських компетентностей в Україні – DOCCU» в рамках реалізації Швейцарсько-українського проєкту DECIDE – «Децентралізація для розвитку демократичної освіти» (далі – Проєкт DECIDE) проводить тендер з розробки онлайн гри до курсу за вибором «Навчаємось жити у громаді» для учнів 8 (9) класів ЗЗСО (далі – КЗВ «Навчаємось жити у громаді»).


А саме:


  • розробка концепції онлайн-гри до КЗВ «Навчаємось жити у громаді»;

  • дизайн ігрових локацій, персонажів та всіх об’єктів онлайн-гри до КЗВ «Навчаємось жити у громаді»;

  • розробка архітектури онлайн гри, у т.ч. розробка пропозицій щодо змістового наповнення онлайн-гри до КЗВ «Навчаємось жити у громаді»;

  • створення та тестування прототипу (демо-версії) онлайн-гри до КЗВ «Навчаємось жити у громаді»;

  • програмування та верстка онлайн-гри;

  • випуск фінальної версії онлайн-гри до КЗВ «Навчаємось жити у громаді» (десктопної та мобільної версій);

  • проведення консультування (навчання) вчителів та учнів щодо користування онлайн-грою до КЗВ;

  • технічна підтримки онлай гри.


Із навчальною програмою курсу за вибором «Навчаємось жити у громаді» для учнів 8 (9) класів ЗЗСО можна ознайомитись тут.


Із деталізованим технічним завданням можна ознайомитись тут.


Терміни надання послуг:


1. розробка концепції онлайн гри до КЗВ «Навчаємось жити у громаді», дизайну ігрових локацій, персонажів та всіх об’єктів гри (липень 2024 року).

2. розробка архітектури онлайн гри КЗВ «Навчаємось жити у громаді», у т.ч. розробка пропозицій щодо змістового наповнення онлайн гри (липень 2024 року);

3. створення та тестування прототипу онлайн гри КЗВ «Навчаємось жити у громаді» (демо-версії). Програмування та верстка онлайн-гри до КЗВ (серпень 2024 року);

4. випуск фінальної версії онлайн-гри до КЗВ «Навчаємось жити у громаді» (десктопної та мобільної версій) (вересень 2024 року);

5. проведення консультування (навчання) вчителів та учнів щодо користування онлайн-грою КЗВ «Навчаємось жити у громаді» (вересень – листопад 2024 року).

6. технічна підтримка онлайн-гри КЗВ «Навчаємось жити у громаді» (вересень – листопад 2024 року).


Тендер проводиться до 14 липня 2024 року, до 18:00 за Київським часом (включно).

Вимоги до кількісних характеристик об’єму робіт:


✔ Виконавець має надати Замовнику технічне завдання та календарний план розробки онлай гри до КЗВ «Навчаємось жити у громаді»;

✔ Портфоліо робіт (у т.ч. онлайн ігор);

✔ Виконавець має подати звіт наданих послуг.


Основні вимоги для Учасників:


✔ Виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб фізичних осіб – підприємців та громадських формувань.

✔ Витяг з реєстру платників єдиного податку або рішення про включення підприємств, установ, організацій до Реєстру неприбуткових установ.

✔ Відомості з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України (ЄДРПОУ).

✔ Оригінал довідки про те, що учасник не визнаний у встановленому Законом порядку банкрутом та відносно нього не відкрита процедура ліквідації або оригінал листа з підписом керівника організації.

✔ Довідка про відкриття рахунків в банку.

✔ Свідоцтво платника ПДВ (якщо учасник платник ПДВ).

✔ Цінова пропозиція з обов’язковим зазначенням умов оплати, вартості розробки та впровадження кожного етапу та проєкту в цілому. Цінова пропозиція має включати усі представницькі витрати.

✔ Технічне завдання та контакти відповідальної особи яка уповноважена відповідати на запитання щодо тендерної пропозиції.


Тендерна пропозиція подається українською мовою (за додатковою вимогою – англійською мовою).


Критерії оцінки тендерних пропозицій:


✔ ціна тендерної пропозиції;

✔ фінансово-економічна, технічна та професійна спроможність учасника (листи-відгуки, референси, рекомендації та гарантії щодо учасника тендеру);

✔ якість тендерної пропозиції.


Тендерні пропозиції просимо надсилати на скриньку tenderdoccu@gmail.com. Тема листа: «Тендер серед розробників онлай гри до КЗВ».


У випадку, якщо учасники тендеру хочуть отримати додаткові роз’яснення щодо конкурсу, письмові запитання необхідно надіслати на адресу електронної пошти tenderdoccu@gmail.com з поміткою «Запитання щодо тендеру».


Зверніть увагу:


✔ Подані на тендер матеріали не повертають і не редагують.

✔ Про результати тендеру буде повідомлено електронною поштою.

✔ Причини відмови тендерної пропозиції не повідомляються.

✔ Проєкт DECIDE є проєктом міжнародної технічної допомоги. Кошти, які виділяються в рамках проєкту Постачальнику послуг, звільнені від сплати ПДВ.

Comments


Останні публікації

bottom of page