top of page

У Чернігові запрацював KOLO Teachers' HUB!

Так-так, ми продовжуємо відкривати простори, над якими команда ГО DOCCU за підтримки Finn Church Aid Ukraine працювала упродовж проєкту KOLO Clubs 2.0. І цього разу — це сучасне ошатне приміщення для вчителів!


До того ж воно досить містке: одночасно перебувати в центрі може до 120 людей. Утім, якщо треба учасників відокремити на групи або ж проводити два заходи одночасно — центр можна легко розділити спеціальною перегородкою.


Стильні меблі, сучасне обладнання — тренінговий центр зібрав усе для комфортного та продуктивного перебування у ньому, зручного опанування новими знаннями та розвитку професійних компетентностей педагогічних працівників Чернігівщини.Тренінговий центр для вчителів — це унікальний заклад в Україні. І має досить цікаву історію.

У 2020 році в Чернігові був створений Центр професійного розвитку педагогічних працівників. А тренінговий центр був частинкою цієї комунальної установи. На жаль, на початку повномасштабної війни будівля була зруйнована…


У межах проєкту KOLO Clubs 2.0 ГО DOCCU за підтримки Finn Church Aid Ukraine створили ще кращий центр, але уже в іншому місці — у будівлі Чернігівської школи №7.


Тепер новенький KOLO Teachers' HUB стане своєрідним продовженням KOLO Clubs 2.0: адже упродовж травня-листопада 2023 року близько 850 педагогічних працівників пройшли тренінги в межах проєкту. І тепер освітяни мають крутий спеціальний постійний простір для творчості та професійного розвитку!Comments


Останні публікації

bottom of page