top of page

У громадах-партнерах проєкту KOLO Clubs 2.0 команди обирали переможця у своїй школі

Пригадуєте, ми розповідали вам про тренінги з проєктного менеджменту? На них шкільні команди з Чернігівщини розробляли дизайни майбутніх локацій коло-клубів, вчилися моделювати та планувати бюджет проєкту, а потім провели справжнісінькі вибори!


У всіх 4 громадах-партнерах проєкту KOLO Clubs 2.0 команди презентували свої проєкти, агітували за них, проводили дебати, після чого шляхом демократичного голосування обирали переможця у своїй школі.

У Куликівській громаді змагалися 5 проєктів, серед яких найбільшу підтримку отримав «Центр відпочинку та науки». А друге місце посів проєкт «Зоряне сяйво». Обидва проєкти яскраві, цікаві та по-особливому представляють бачення дітей майбутнього простору.

Діти у Талалаївській громаді обрали проєкт «Т.О.Р (Територія Океану Розуму)» з-поміж ще двох проєктів.


«Як ви всі знаєте, Тор – супергерой зі мультивсесвіту «Марвел», який боровся зі злом, тому дуже влучно підійшла абревіатура, так як кольори цього персонажу співпадають з океанічними», – ось такі паралелі проводить шкільна команда.

У Чернігівській громаді переможцем став проєкт «Art Life», головна ідея якого – екостиль. Всього брали участь у конкурсі 5 проєктів.


За словами ідейних натхненників проєкту-переможця, різноманітні види рослин допоможуть створити стильну і модну композицію, що зробить бібліотеку затишною і природною. Водночас зелений колір сприятливо впливає на зір і нервову систему, допомагає розслабитись і відновити сили після робочого дня.


«Комета», «Азов» і «Живчики» – серед таких проєктів визначалися із переможцем у Михайло-Коцюбинській громаді. Перемогла команда останнього. «Живчики» запропонували морську тематику простору.

Щоб втілити мрії у реальність треба:

– створення простору для дітей за проєктами, які вони робили;

– візуалізація дизайнером напрацювань дітей;

– а тоді вже професіонали будуть усе це реалізовувати.


Проєкт KOLO Clubs 2.0 впроваджується ГО «DOCCU» за підтримки «FCA» (Finn Church Aid)

Comments


Останні публікації

bottom of page