top of page

У якій школі хочуть вчитися діти?


У якій школі хочуть вчитися діти? Як може вплинути учнівське самоврядування на головні сфери шкільного життя? Як здійснювати діагностику потреб учнів, які методи діагностики цих потреб і способи розв’язання проблем шкільного життя? Як на практиці учнівське самоврядування може бути інструментом розвитку громадянських компетентностей, зокрема виборчої компетентності юних громадян демократичної держави? Ці та інші питання розглядали педагоги-організатори Львівської області 18 березня на соціогуманітарному модулі «Громадянська освіта в Україні». Педагоги ознайомилися з міжнародною освітньою онлайн-платформою http://www.living-democracy.com.ua/. Висловлювали свої думки про внесок педагога-організатора та учнівського самоврядування у демократизацію школи в Україні.


«Демократизація неможлива без змін у свідомості громадян. Ці зміни закладає освіта. Перебування учня в демократичній школі зміцнює його особистість, вводить в рамки демократичних процесів у дорослому житті», – зауважила Тетяна Лісова.


«Учнівське самоврядування є уособленням демократії. Саме через роботу в парламенті учні глибше ознайомлюються зі своїми правами та обов’язками, відповідальністю. Вони проектують своє майбутнє і є творцями свого життя. А ми в цьому допомагаємо і підтримуємо», – зазначила Наталія Станович.

Comments


Останні публікації

bottom of page