top of page

У Київській області відбувся міжнародний конгрес «Освіта Київщини в Європейському вимірі»

28 березня відбувся міжнародний конгрес «Освіта Київщини в Європейському вимірі» за участю Міністра освіти і науки України Лілії Гриневич та голови Київської ОДА Олександра Горгана. Понад 1000 освітян Київщини, представники 16 країн світу та очільники області  взяли участь в обговоренні реформи освіти на прикладі досягнень регіону.


Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич зазначила: «Демократична країна створюється через виховання нового покоління, що має навчатися в новій українській школі. Сучасна школа має формувати, в першу чергу, навички та компетентності, яких вимагає світ сьогодні. Серед чотирьох найважливіших напрямів – громадянська компетентність, яка повинна стати наскрізною змістовною лінією в загальній середній освіті!»


Проект DOCCU представляв професор Рольф Голлоб, який відкрив захід. «Обраний Україною демократичний шлях розвитку суспільства тісно пов’язаний з дотриманням прав кожної людини, активізацією громадянської позиції українців у всіх сферах  життя. І саме школа має стати осередком розвитку громадянського суспільства та демократії. Проект, що стартував на Київщині, і на сьогодні об’єднує управлінців і педагогів із восьми областей України, є платформою для розвитку громадянських компетентностей у новій українській школі», – зазначив він. Рольф Голлоб розповів, що в рамках швейцарсько-українського проекту DOCCU, який було розпочато саме з впровадження в Київській області, у 2014-2016 роках пройшли навчання понад 8 000 учителів та більше 500 керівників шкіл. Понад 160 тисяч учнів сьогодні вже практикували ОДГ/ОПЛ на уроках з різних предметів. У наступні роки заплановане навчання понад 30 тисяч учителів та керівників шкіл, що здійснюватиметься у 8 регіонах України.Comments


Останні публікації

bottom of page