top of page

У межах проєкту KOLO Clubs 2.0 відкриють локацію в Чернігові

У Чернігові місцева шкільна команда пройшла перший тренінг, на якому спроєктували вигляд майбутньої локації KOLO Club. Він працюватиме на базі бібліотеки і там можна буде з однолітками весело і корисно провести дозвілля.


Локацію відкриють в межах проєкту KOLO Clubs 2.0, що реалізує ГО «DOCCU» за підтримки FCA (Finn Church Aid). Тут діє принцип «нічого для нас без нас», тож саме діти обиратимуть стиль інтер’єру для дитячого простору в громаді.


До Чернігова завітали тренери ГО «DOCCU», щоб ознайомити дітей з основами проєктного менеджменту. Адже весь процес не обмежується вибором дизайну. Ще підраховується бюджет і виготовляється модель. П’ять шкільних команд були настільки активними, що тренери навіть скоротили лекційну частину, щоб було більше часу для практики.

«Це дуже класний досвід! Організатори нам із радістю допомагали, а нашій команді було цікаво розробляти проєкт омріяної бібліотеки. Дякую усім причетним за таку можливість», – розповідає Марія Гаврилюк, учениця 8-В класу Чернігівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №35.


На тренінгу діти активно співпрацювали, ділили між собою обов’язки та приймали рішення як команда. Кожна дитина знаходила для себе роль: хтось фарбував стіни макету, хтось вирізав меблі з паперу, хтось ліпив із пластиліну, а хтось складав модель із конструктора LEGO. Деякі учасники та учасниці навіть встигли розробити простори у графічних 3D-програмах.


«Пройшовши тренінг, я отримав великий заряд енергії та емоцій. Це був гарний шанс проявити свої творчі здібності, а також здобути нові навички у командній роботі», – розповідає Олексій Куценко, учень 6-Д класу школи №35.


Після того, як 3D-макети були готові, команди ділилися враженнями щодо процесу роботи, пояснювали вибір матеріалів і кольорів, а також презентували концепції простору KOLO Club. До речі, тренінг зафільмували кореспонденти телеканалу ГО «Дитинець». Як все відбувалося, можна побачити за посиланням: bit.ly/45963Ij


Зараз діти удосконалюють свої проєкти вдома, взявши до увагу усі рекомендації.


Σχόλια


Останні публікації

bottom of page