top of page

У Нацагентстві України з питань державної служби розпочалось навчання другої групи учасників у рамках програми «Формування громадянських компетентностей державних службовців»

У Національному агентстві України з питань державної служби продовжується впровадження програми «Формування громадянських компетентностей державних службовців» для другої групи  керівників та викладачів вищих навчальних закладів, що здійснюють підготовку магістрів за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування». Семінар-тренінг проходить з 4 по 6 квітня в рамках швейцарсько-українського проекту «Розвиток громадянських компетентностей в Україні – DOCCU», що впроваджується в Україні за підтримки Уряду Швейцарської Конфедерації.«Важливо створити передумови реформування державної служби, однією з яких є підвищення професіоналізму і компетентностей державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування. Модернізація державного управління та державної служби на основі демократичних цінностей і принципів ефективного врядування – важлива складова ефективних змін в Україні», – звернулась у своєму вітальному слові до учасників Марина Канавець, директор Центру адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу Національного агентства з питань державної служби України.


Керівник швейцарсько-українського проекту DOCCU в Україні Наталія Протасова зазначила: «Протягом 2017-2018 років в рамках модулів, впроваджених в систему підвищення кваліфікації в усіх обласних центрах України, навчання з розвитку громадянських компетентностей пройдуть понад 24 тисячі державних службовців та представників органів місцевого самоврядування. Країна та суспільство змінюється, тому необхідно змінювати і підходи в навчанні. Громадянські компетентності мають стати  наскрізною змістовою лінію підготовки державних службовців в рамках магістерських програм».Викладач Цюріхського педагогічного університету д-р Іріс Хенселер зазначила, що методи освіти для демократичного громадянства та освіти з прав людини (ОДГ/ОПЛ) практико орієнтовані й мають універсальний характер. Саме тому можуть застосовуватися в межах всіх навчальних предметів ВНЗ.


Упродовж трьох днів тренери проекту Іріс Хенселер, Людмила Паращенко, Юлія Молчанова та Лариса Жабенко проведуть тренінги з освіти для демократичного громадянства та освіти з прав людини (ОДГ/ОПЛ), а також демократичного врядування. Учасники тренінгу обговорюватимуть шляхи впровадження компетентнісного підхіду в  навчанні програми для державних службовців (ДС) і посадових осіб місцевого самоврядування (ПОМС), опанують кращі світові та вітчизняні методи викладання ОДГ/ОПЛ.


Команда проекту бажає учасникам плідної праці!

Comentários


Останні публікації

bottom of page