top of page

Відбулося засідання робочої групи зі стратегічного планування розвитку галузі освіти Луганської області

01 грудня 2021 року в межах реалізації Швейцарсько-українського проєкту DECIDE – «Децентралізація для розвитку демократичної освіти» на базі Департаменту освіти і науки Луганської ОДА відбулося засідання робочої групи зі стратегічного планування розвитку галузі освіти Луганської області.


Захід відкрила Безгинська Катерина, заступниця голови Луганської ОДА. Вона підкреслила важливість співпраці обласної державної адміністрації та органів місцевого самоврядування в межах впровадження Проєкту DECIDE в регіоні.


В засіданні також взяли участь представники Департаменту освіти і науки Луганської ОДА, органів управління освітою територіальних громад області, Проєкту DECIDE.На основі аналізу стану освіти в Луганській області члени робочої групи визначили ключові проблеми регіону в сфері освіти та провели SWOT-аналіз. Першочергово учасники звертали увагу на важливість трансформації мережі закладів освіти, умови професійного зростання педагогів, а також на матеріально-технічне забезпечення закладів освіти. Зокрема забезпечення шкіл швидкісним інтернетом, що на сьогодні мають лише 11% шкіл на Луганщині. Це особливо важливо в умовах збройного конфлікту та обстрілів територій, забезпеченні доступу до якісної української освіти дітям з тимчасово окупованих територій, а також в у мовах пандемії.


Для вирішення цих та інших проблем члени робочої групи напрацювали стратегічні та операційні цілі.Comments


Останні публікації

bottom of page