top of page

Громадянська відповідальність у шкільній освіті для учителів природничо-математичного циклу закладів освіти

25 квітня на базі Троїцького ліцею Луганської області відбувся семінар-тренінг «Реалізація наскрізної змістової лінії «Громадянська відповідальність» у шкільній освіті» для учителів природничо-математичного циклу закладів освіти Троїцької ОТГ.


З учасниками семінару-тренінгу працювали майстер-тренери проекту DOCCU Олена Буряк та Ольга Кечик.


Під час роботи були висвітлені особливості інтеграції освіти для демократичного громадянства та освіти з прав людини (ОДГ/ОПЛ) в освітній процес закладів загальної середньої освіти, механізми реалізації змістової лінії «Громадянська відповідальність» у шкільній освіті.


Практична частина тренінгу містила низку вправ, інноваційних форм і методів роботи для формування громадянських компетентностей учасників освітнього процесу («Абетка знайомств», «Герб», «Оплески», «Потреби дитини від …», «Бінго», «Перегони на повітряних кулях»). Вправи заходу були розроблені як приклади інтерактивної діяльності, яка допомагає освоїти зміст конкретних предметів і водночас розвивати компоненти громадянської та соціальної компетентностей.


Учасникам заходу було презентовано ресурсний потенціал проекту: посібники з серії «Живемо в демократії» авторства Рольфа Голлоба та ін., які розміщені на освітній онлайн-платформі https://www.living-democracy.com.
Comments


Останні публікації

bottom of page