top of page

Як розвиватиметься освіта у Ворохтянській громаді, що на Івано-Франківщині?

Понад півтора року роботи над розробкою Стратегії розвитку освіти Ворохтянської селищної територіальної громади на 2023-2027 роки, до якої долучилися експерти Швейцарсько-український проєкт DECIDE, і ось результат – документ затверджено.


У громаді налічується майже 1300 учнів та учениць. Зважаючи на динаміку розвитку громади, і розробили документ. Так, у стратегії врахували те, що на розвиток освіти можуть впливати різні події в Україні та у світі, тож до всього варто бути готовими та розуміти, як рухатися за різних обставин.


«Цей документ розрахований на 5 років і є першим кроком на шляху до забезпечення сучасного, інклюзивного, безпечного освітнього процесу для наших дітей», – каже ворохтянський селищний голова Олег Дзем’юк.


Загалом же окреслили 3 основні цілі розвитку освіти, а саме:– інноваційна, безпечна, комфортна освітня мережа з урахуванням потреб інклюзивності;– система освіти в громаді фінансово спроможна;– професійна та особиста реалізація педагогів та розвиток учнів здійснюється у демократичному освітньому середовищі громади із залученням зацікавлених сторін на основі гендерної рівності.


«Стратегія розвитку освіти нашої громади враховує не лише традиції та досягнення, а й потреби та очікування нашої громади. Крім того, документ скерований на повноцінний всесторонній розвиток усіх мешканців громади, які мають змогу навчатися впродовж усього життя», – додає Наталія Костюк, начальниця відділу освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Ворохтянської селищної ради.

Раді співпраці та бажаємо нашій громаді-партнерці успіху та розвитку освіти найоптимістичнішим шляхом!Comments


Останні публікації

bottom of page