top of page

«Працюємо – перемагаємо!» Як шкільний громадський бюджет допоміг громаді на Одещині під час війни

Ініціатива «Громадський бюджет на дитячі мрії» для Визирської громади на Одещині принесла дивовижні результати! Спортивні зони, медіатека, інноваційна лабораторія та інше — це лише частина того, що вдалося втілити завдяки ідеям дітей та підтримці проєкту DECIDE.


Попри те, що громада починала участь у проєкті під час пандемії, а завершувала під час повномасштабної війни, вдалося втілити все і навіть більше!


Нагадаємо, «Громадський бюджет на дитячі мрії» — це спільна ініціатива Проєкту DECIDE та громад-партнерів. Шкільні команди розробляють та пропонують проєкти, які мають змінити життя у громаді. Потім жителі обирають найкращі проєкти, а громада та DECIDE співфінансують їх втілення.


З самого початку діти захопилися просуванням своїх проєктів і залучали батьків.


«Це була справжня рекламна кампанія. Діти ходили до сусідів і розказували, що планують зробити та чим це буде для них корисно. Активно працювали батьки, тому що хотіли, щоб їхні діти відзначилися. Зрештою, учні зрозуміли важливість реклами, а також це класно обʼєднало жителів громади», — розповідає Валентина Харламбова, начальниця відділу освіти, молоді та спорту Визирської громади.


«Під час втілення проєкту ми більше згрупувалися. Я вважаю, що учням треба давати можливість втілювати щось самотужки. Адже ми справді розуміємо потребу. Дорослі про це можуть лише здогадуватися», — вважає учениця Любопільської гімназії Євангєліна Сливець.


Детальніше про те, що таке «Громадський бюджет на дитячі мрії», які проєкти вдалося втілити учням місцевих шкіл, чому це важливо та як Визирська громада планує продовжувати підтримувати дітей — читайте за посиланням https://bit.ly/3XxjQat

Comments


Останні публікації

bottom of page