top of page

Як у KOLO-клубах вивчають англійську мову

Вивчати англійську мову відпочиваючи – хіба це реально? Звісно. Ба більше, це ще й дуже захопливо! Такий формат влітку спробували учасники та учасниці проєкту KOLO Clubs 2.0, який впроваджує ГО DOCCU за фінансової підтримки FCA Finn Church Aid.


Заняття з англійської в межах KOLO-клубів проходять без підручників та зошитів. Навпаки, для ефективного вивчення:– використовують картки, іграшки, роздруківки та презентації;– влаштовують музичні перерви із різними піснями, популярними у TikTok;– організовують психологічні тести для старшокласників на кшталт «Яке свято найбільше підходить вашому темпераменту» абощо.


«Це таке лагідне масштабування англійської мови, щоб діти розуміли, що це не просто навчальний предмет, а може бути повноцінною частиною життя. Невимушена атмосфера, жарти, помилки – все це допускається», – додає тренерка Тетяна Бідуліна.


Так, за декілька занять складно напрацювати лексичний запас у 3 000 слів або ж здобути граматичні чи фонетичні навички. Головне – подолати мовний бар’єр і заговорити англійською кожній дитині. І не важливо, скаже вона 3 слова чи 10 речень поспіль, головне – говорити.


Comments


Останні публікації

bottom of page