top of page

З вересня в усіх закладах освіти громад-партнерів Проєкту DECIDE вивчатимуть курс за вибором «Навчаємось жити в громаді»

З вересня в усіх закладах освіти громад-партнерів Проєкту DECIDE вивчатимуть курс за вибором «Навчаємось жити в громаді». До команди вчителів, які впродовж 2021-2022 навчального року пілотували КЗВ, доєдналися вчителі «другої хвилі» із впровадження курсу.


Педагоги отримали сертифікати про те, що успішно пройшли навчання з методики викладання КЗВ, а також – набори канцелярії від Проєкту.


Команда Проєкту DECIDE провела для вчителів дві настановчо-консультативні зустрічі, на яких обговорили не лише організаційні питання, а й один із основних викликів у викладанні курсу – як реалізувати підходи з освіти для демократичного громадянства та освіти з прав людини (ОДГ/ОПЛ) у дистанційному форматі. Але всім разом вдалося дійти до рішень, як організувати активне та інтерактивне онлайн-навчання. Тренерки Марія Гриньова та Діана Карпенко розповіли під час консультації які для цього краще використовувати застосунки. Такі додатки стануть у нагоді як під час самих уроків, так і в реалізації дослідницьких і соціальних проєктів школярів.


Нагадуємо про те, що КЗВ «Навчаємось жити в громаді» нещодавно отримав гриф «Схвалено для використання в освітньому процесі». Ознайомитися із навчальною програмою можна за посиланням bit.ly/3p9xuy9


Comments


Останні публікації

bottom of page