Заступники директорів шкіл Коломийського району вивчали сучасні демократичні підходи до організації освітнього процесу в новій українській школі
19 вересня в рамках співпраці Івано-Франківського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти та методичного центру відділу освіти Коломийської районної державної адміністрації проведено черговий семінар-тренінг для заступників директорів з навчально-виховної та виховної роботи Коломийського району.
Майстер-тренери проекту DOCCU Ольга Нижник та Світлана Клімковська презентували присутнім сучасні демократичні підходи до організації освітнього процесу в новій українській школі. Спільно з учасниками семінару-тренінгу проаналізували 6 характерних помилок, які притаманні педагогам в організації навчально-виховної діяльності; опрацювали технологію ненасильницької комунікації; виробили модель демократичної школи з погляду батьків, учнів, педагогів, адміністрації та громади. Через інтерактивну вправу «30 секунд» вирізнили найважливіші аспекти отриманої інформації; визначили шляхи становлення нового керівника та нового вчителя в новій демократичній школі.
![](https://static.wixstatic.com/media/8ac6ed_ab74ef49c6ac4abcb394ca0bd0ef8663~mv2.jpg/v1/fill/w_130,h_114,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/8ac6ed_ab74ef49c6ac4abcb394ca0bd0ef8663~mv2.jpg)