top of page

Завершена підготовка другої групи майстер-тренерів у рамках програми «Формування громадянських компетентностей у державних службовців»

З 25 по 27 квітня у Національному агентстві України з питань державної служби в рамках проекту DOCCU відбувся завершальний модуль програми з підготовки майстер-тренерів «Формування громадянських компетентностей у державних службовців» для другої групи учасників.

Наталія Протасова, керівник проекту DOCCU, привітала учасників навчання і зазначила: «Проект покликаний засобами освіти сприяти становленню справжньої демократії в нашій державі. Тепер ви, як нові майстер-тренери, будете впроваджувати ідеї освіти для демократичного громадянства та освіти з прав людини у свої вищі навчальні заклади. З вересня 2017 року слухачі магістерських програм за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування» у партнерських ВНЗ навчатимуться в рамках модулів  з ОДГ/ОПЛ».Загалом протягом 2 семінарів-тренінгів, які тривали з березня по квітень 2017 року, було успішно підготовлено 45 майстер-тренерів. У навчанні взяли участь керівники структурних підрозділів вищих навчальних закладів, що здійснюють підготовку магістрів за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування», які відповідають за професійне навчання державних службовців, а також викладачі магістерської програми за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування.


Марина Канавець, директор Центру адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу, зазначила: «У контексті Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом є актуальними питання щодо формування та розвитку громадянських компетентностей у державних службовців. Тому дуже важливо впроваджувати освіту для демократичного громадянства та освіту з прав людини (ОДГ/ОПЛ) у програми підготовки магістрів за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування».


Завершальним акордом третього дня семінару було вручення сертифікатів майстер-тренерів з ОДГ/ОПЛ.Ми вітаємо другу групу майстер-тренерів із завершенням підготовки та бажаємо успіхів!

Comments


Останні публікації

bottom of page