top of page

Завершена підготовка другої групи тренерів у рамках семінару-тренінгу «Формування громадянських компетентностей у державних службовців і працівників органів місцевого самоврядування»

З 15 по 17 червня 2015 року в Національній академії державного управління при Президентові України завершила підготовку друга група тренерів для державних службовців і посадовців органів місцевого самоврядування з освіти для демократичного громадянства та освіти з прав людини (ОДГ/ОПЛ).


Під час фінального модулю семінару-тренінгу учасники презентували власні портфоліо тренерів та розроблені плани тренінгових програм з розвитку громадянських компетентностей у державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування. Ці навчальні курси до кінця 2015 року будуть впроваджені в освітні програми підвищення кваліфікації державних службовців і посадових осіб органів місцевого самоврядування.


Наскрізною темою для обговорення впродовж тренінгу стали технології навчання ОДГ/ОПЛ, завдання і ключові питання визначення цілей та відбору навчального матеріалу.В ході трьох триденних модулів семінару-тренінгу разом з учасниками активно працювали над завданнями семінару українські та швейцарські експерти Айріс Хенселер Штіерлі, Беатрікс Бюрглер, Мартін Ретциль, Людмила Паращенко, Юлія Молчанова та Мар’яна Орлів.


У цілому програма курсу з підготовки тренерів складалась зі 108 годин очного та дистанційного навчання, яке тривало з березня по червень 2015 року. У навчанні взяли участь викладачі та працівники центрів перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади та органів місцевого самоврядування, а також викладачі Національної академії державного управління при Президентові України. Навчання пройшли 21 учасник з 11 регіонів України: Сумської, Запорізької, Львівської, Чернігівської, Київської, Вінницької, Одеської, Житомирської, Чернівецької, Закарпатської областей та міста Києва.


Команда швейцарсько-українського проекту «Розвиток громадянських компетентностей в Україні» (DOCCU) щиро вітає другу групу тренерів із завершенням навчального курсу і бажає їм успіху на ниві впровадження освіти для демократичного громадянства та освіти з прав людини!

Comments


Останні публікації

bottom of page