top of page

Завершилась підготовка майстер-тренерів за всеукраїнською програмою «Формування громадянських компетентностей державних службовців»

З 12 по 14 грудня в Національному агентстві України з питань державної служби завершилось шестиденне навчання за програмою «Формування громадянських компетентностей у державних службовців» для четвертої групи учасників. Участь взяли представники вищих навчальних закладів, які здійснюють підготовку магістрів за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування».


Протягом 2 семінарів-тренінгів, які тривали з жовтня по грудень 2017 року, було успішно підготовлено 38 майстер-тренерів.


Учасники презентували розроблені навчальні модулі спрямовані на розвиток громадянських компетентностей у державних службовців, а також плани заходів з оновлення змісту магістерських програм для впровадження ОДГ/ОПЛ в освітні програми вищих навчальних закладів, які здійснюють підготовку магістрів за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування».


Марина Канавець, директор Центру адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу, підвела підсумки навчання та привітала учасників з успішним завершенням програми: «Основною передумовою реформування державної служби є підвищення професіоналізму і компетентностей державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування. В контексті реформи державної служби надзвичайно цінно, що ви, як майстер-тренери з освіти для демократичного громадянства та з освіти з прав людини, при підготовці магістрів за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування» будете впроваджувати ідеї демократичного громадянства та прав людини у своїх вищих навчальних закладах через наскрізні підходи та модулі».


Людмила Паращенко, головний експерт проекту DOCCU, зазначила: «Громадянські компетентності мають стати наскрізною змістовою лінією у підготовці державних службовців».


За результатами навчання учасники отримали сертифікати майстер-тренерів з ОДГ/ОПЛ.

Команда проекту вітає майстер-тренерів з успішним завершенням програми і бажає успіхів на шляху формування демократичної та компетентної державної служби в Україні!

Comentários


Останні публікації

bottom of page