top of page

Живий документ, який може змінюватися. 6 кроків до дієвої стратегії школи

На формальному рівні стратегія школи потрібна тому, що цього вимагає освітнє законодавство. Наприклад, на неї звертають увагу під час інституційного аудиту.


«На практичному рівні – це документ, у якому всі учасники освітнього процесу мають сформулювати візію розвитку закладу освіти, побачити свою школу за 5 років, подумати про її майбутнє, про те, як вони хочуть і можуть разом її розвивати», – пояснює Валентина Полторак, менеджерка Швейцарсько-українського проєкту DECIDE, який ще з 2021 року допомагає школам громад-партнерів готувати та реалізовувати дієві стратегії в межах ініціативи «Школа дієвої демократії». На початок 2024 року у 12 громад-партнерів проєкту (в Одеській, Полтавській та Івано-Франківській областях) є 13 затверджених стратегій розвитку. Упродовж року з «першою хвилею» з 13 шкіл працювали команди менторів. А з 1 лютого 2024 року стартувала «друга хвиля».


Як підготуватися до створення ефективної стратегії закладу освіти; які кроки потрібно зробити, щоб написати та втілити її; які інструменти стануть у пригоді, читайте в статті «Нової української школи» за посиланням.

Comments


Останні публікації

bottom of page