top of page

Анонс: 18 квітня відбудеться вебінар про алгоритм прийняття рішень під час реорганізації шкіл

18 квітня 2024 року Швейцарсько-український проєкт DECIDE – «Децентралізація для розвитку демократичної освіти» проведе вебінар на тему: «Алгоритм прийняття рішень під час реорганізації закладів загальної середньої освіти».


Разом з Сергієм Яцковським, національним експертом DECIDE розглянемо в деталях:


  • процедури прийняття відповідних рішень місцевою радою;

  • особливості змін статуту місцевої ради;

  • ключові пункти рішення про ліквідацію чи реорганізацію закладу освіти.


Запис вебінару буде доступним на YouTube-каналі DECIDE, а матеріали до нього – на сайті кампанії «Освіта у нових громадах від А до Я». 


Є запитання? Залишайте їх у реєстраційній формі: bit.ly/3xpO3gs

Дата і час:  18 квітня 2024 року, 14:00.

Спікер: Сергій Яцковський, національний експерт проєкту DECIDE


Важливо! Реєстрація на вебінар є обов'язковою. Вказуйте коректну електронну адресу, адже посилання буде надіслано напередодні заходу саме на цю адресу. Просимо також перевіряти розділи «Спам» та «Реклама», адже часом листи потрапляють саме туди. Також звертаємо увагу, що посилання на зустріч проєкт зазвичай надсилає за годину до проведення.


Вебінар є частиною кампанії «Освіта у нових громадах від А до Я». Мета кампанії – допомогти головам і управлінцям освітою новоутворених та реорганізованих громад розвинути ефективну систему управління освітою. 


Стежте за оновленнями, завантажуйте порадники із типовими шаблонами документів, дивіться записи вебінарів на novihromady.decide.in.ua

Comments


Останні публікації

bottom of page