top of page

Анонс: вебінар «Адміністративна відомча звітність ЗЗСО та оперативні збори даних в АІКОМ»

5 жовтня 2023 року Швейцарсько-український проєкт DECIDE – «Децентралізація для розвитку демократичної освіти» проведе вебінар на тему «Адміністративна відомча звітність ЗЗСО та оперативні збори даних в АІКОМ».


У межах вебінару разом із Андрієм Литвинчуком, в.о. директора Державної наукової установи «Інститут освітньої аналітики», плануємо обговорити найпоширеніші проблеми, з якими стикаються адміністрація ЗЗСО та управлінці освітою під час подачі відомчої звітності для розподілу освітньої субвенції.


Дата і час: 5 жовтня 2023 року, 14:00.


Спікер: Андрій Литвинчук, в.о. директора ДНУ «Інститут освітньої аналітики».


Ваші запитання залишайте у реєстраційній формі за посиланням: https://forms.gle/U975mVnjmvp5wuTm6


Важливо: реєструючись, вказуйте коректну е-адресу. Просимо також перевіряти розділи «Спам» та «Реклама», адже іноді посилання на вебінар потрапляють саме туди.


Вебінар є частиною кампанії «Освіта у нових громадах від А до Я». Мета кампанії – допомогти головам і управлінцям освітою новоутворених та реорганізованих громад розвинути ефективну систему управління освітою.


Стежте за оновленнями, завантажуйте порадники із типовими шаблонами документів, дивіться записи вебінарів на novihromady.decide.in.ua

Comentarios


Останні публікації

bottom of page