top of page

Анонс: вебінар «Організовуємо роботу Піклувальної ради закладів освіти»

7 травня 2024 року Швейцарсько-український проєкт DECIDE – «Децентралізація для розвитку демократичної освіти» проведе вебінар на тему: «Організовуємо роботу Піклувальної ради закладів освіти».


Разом з експерткою DECIDE Надією Балабуст розглянемо:


  • які повноваження та сфера впливу Піклувальної ради;

  • як розробити Положення про Піклувальну раду закладів освіти громади;

  • чому необхідно проводити навчання членів Піклувальної ради?;

  • як організувати і провести перше засідання Піклувальної ради закладів освіти?


Запис вебінару буде доступним на YouTube-каналі DECIDE, а матеріали до нього – на сайті кампанії «Освіта у нових громадах від А до Я».


Є запитання? Залишайте їх у реєстраційній формі: https://bit.ly/3xWDVw1

Дата і час: 7 травня 2024 року, 14:00

Спікерка: Надія Балабуст, експертка проєкту DECIDE.


Важливо! Реєстрація на вебінар є обов’язковою. Вказуйте коректну електронну адресу, адже посилання буде надіслано напередодні заходу саме на цю адресу. Просимо також перевіряти розділи «Спам» та «Реклама», адже часом листи потрапляють саме туди. Також звертаємо увагу, що посилання на зустріч проєкт зазвичай надсилає за годину до проведення.


Вебінар є частиною кампанії «Освіта у нових громадах від А до Я». Мета кампанії – допомогти головам і управлінцям освітою новоутворених та реорганізованих громад розвинути ефективну систему управління освітою.


Стежте за оновленнями, завантажуйте порадники із типовими шаблонами документів, дивіться записи вебінарів на novihromady.decide.in.ua


***

Проєкт DECIDE впроваджується ГО DOCCU та PHZH International Projects in Education за підтримки Посольства Швейцарії в Україні.Comments

Couldn’t Load Comments
It looks like there was a technical problem. Try reconnecting or refreshing the page.

Останні публікації

bottom of page