top of page

Анонс: вебінар «Підготовка до нового навчального року: кадрова документація»

15 серпня 2023 року Швейцарсько-український проєкт DECIDE – «Децентралізація для розвитку демократичної освіти» проведе вебінар на тему «Підготовка до нового навчального року: кадрова документація».


Зовсім скоро стартує новий навчальний рік – підготовка до нього у територіальних громадах активно триває. Про це і поговоримо на вебінарі, особливо акцентуючи на темі кадрової документації.


Так, разом із експертом Сергієм Яцковським плануємо розібратися у:

– функціях та документальному оформленні роботи постійно діючої технічної комісії з обстеження приміщень та інженерно-технічних комунікацій закладу освіти;

– переліку НПА, якими слід керуватись до підготовки до нового навчального року 2023/2024 та інших чинниках, що будуть впливати на роботу закладу освіти вже з 1 вересня.


Дата і час: 15 серпня 2023 року, 14:00.


Спікер: Сергій Яцковський, національний експерт Проєкту DECIDE.


Ваші запитання залишайте у реєстраційній формі за посиланням: bit.ly/47pKKDk


Важливо: реєструючись, вказуйте коректну е-адресу. Просимо також перевіряти розділи «Спам» та «Реклама», адже іноді посилання на вебінар потрапляють саме туди.


Вебінар є частиною кампанії «Освіта у нових громадах від А до Я». Мета кампанії – допомогти головам і управлінцям освітою новоутворених та реорганізованих громад розвинути ефективну систему управління освітою.


Стежте за оновленнями, завантажуйте порадники із типовими шаблонами документів, дивіться записи вебінарів на novihromady.decide.in.ua댓글


Останні публікації

bottom of page