top of page

Анонс: вебінар «Prozorro Market – ефективний інструмент для закупівель у воєнний час»

23 грудня 2022 року Швейцарсько-український проєкт DECIDE – «Децентралізація для розвитку демократичної освіти» проведе вебінар на тему «Prozorro Market – ефективний інструмент для закупівель у воєнний час».


У громадах масово розгортають «пункти незламності» – безпечні місця, де всі охочі в умовах тотального блекауту зможуть зігрітися, зарядити гаджети та вийти на зв’язок. Такі пункти організовує місцева влада, тож для управлінців актуальним питанням є закупівля необхідного обладнання.


Про Prozorro Market як ефективний інструмент для закупівель розкажуть під час вебінару від Проєкту DECIDE. Адміністратори е-каталогу розкажуть замовникам, як купувати на запиті ціни пропозицій продукти харчування, ліки та електричну енергію.


Дата і час: 23 грудня 2022 року, 15:00.


Спікери: Дмитро Соловей, керівник напряму е-каталогів ЦЗО «Професійні закупівлі», Віталій Овсянніков, радник директора з розвитку в ДП «Медичні закупівлі України».


Ваші запитання залишайте у реєстраційній формі за посиланням: bit.ly/3VduBcT


Важливо: під час реєстрації вказуйте коректну електронну адресу. Просимо також перевіряти розділи «Спам» та «Реклама», адже іноді посилання потрапляють саме туди.

Kommentare


Останні публікації

bottom of page