top of page

Анонс: вебінар «Співробітництво територіальних громад як механізм ефективного функціонування сфери освіти»

24 травня 2024 року Швейцарсько-український проєкт DECIDE – «Децентралізація для розвитку демократичної освіти» проведе вебінар на тему: «Як організувати співробітництво територіальних громад в галузі освіти?».


Разом з національним експертом DECIDE Андрієм Мацокіним розглянемо:


– юридичні нюанси, які мають передувати укладанню договорів співробітництва громад;

– як напрацювати повний пакет документів для укладання договорів;

– наслідки не врегулювання співпраці у договорах.


Запис вебінару буде доступним на YouTube-каналі DECIDE, а матеріали до нього – на сайті кампанії «Освіта у нових громадах від А до Я».


Є запитання? Залишайте їх у реєстраційній формі: https://bit.ly/3K4KTlq

Дата і час: 24 травня 2024 року, 14:00

Спікер: Андрій Мацокін, національний експерт проєкту DECIDE.


Важливо! Реєстрація на вебінар є обов’язковою. Вказуйте коректну електронну адресу, адже посилання буде надіслано напередодні заходу саме на цю адресу. Просимо також перевіряти розділи «Спам» та «Реклама», адже часом листи потрапляють саме туди. Також звертаємо увагу, що посилання на зустріч проєкт зазвичай надсилає за годину до проведення.


Вебінар є частиною кампанії «Освіта у нових громадах від А до Я». Мета кампанії – допомогти головам і управлінцям освітою новоутворених та реорганізованих громад розвинути ефективну систему управління освітою.


Стежте за оновленнями, завантажуйте порадники із типовими шаблонами документів, дивіться записи вебінарів на novihromady.decide.in.ua

留言


Останні публікації

bottom of page