top of page

Анонс: вебінар «Якщо енергія на нулі. Психологічний калейдоскоп технік і вправ на кожен день для освітян та батьків»

3 травня 2024 року Швейцарсько-український проєкт DECIDE – «Децентралізація для розвитку демократичної освіти» в межах ініціативи «Стаємо сильнішими разом!» проведе вебінар з теми «Якщо енергія на нулі. Психологічний калейдоскоп технік і вправ на кожен день для освітян та батьків».


Під час вебінару учасникам запропонують:

– визначити рівень власної енергії і з'ясувати, як і чим її поповнювати;

– навчитися вмикати режим психологічного енергозбереження та підзарядки;

– вправи і техніки для підтримки психологічного благополуччя в стресових умовах.


Спікерка: Тетяна Костенко, психологиня, сімейна психотерапевтка, засновниця і директорка дитячого простору розвитку «Їжачкова школа».

Дата та час: 3 травня 2024 року, 16:00.


Маєте запитання до спікерки? Залишайте їх в реєстраційній формі!


Важливо! Реєстрація на вебінар є обов’язковою. Реєструючись, вказуйте коректну е-адресу. Просимо також перевіряти розділи «Спам» та «Реклама», адже іноді посилання на вебінар потрапляють саме туди.

***

Ініціатива «Стаємо сильнішими разом!» реалізується Швейцарсько-українським проєктом DECIDE у партнерстві з Уповноваженим Верховної ради України з прав людини, Міністерством освіти і науки України, Міністерством розвитку громад, територій та інфраструктури України.


Проєкт DECIDE впроваджується ГО DOCCU та PHZH International Projects in Education за підтримки Посольства Швейцарії в Україні.


Сайт ініціативи: https://www.together.decide.in.ua


Comments


Останні публікації

bottom of page