top of page

Члени Ради швейцарсько-українського проекту «Розвиток громадянських компетентностей в Україні – DOCCU» обговорили напрями його реалізації у 2017-2018 роках

10 березня 2017 року в Національному агентстві України з питань державної служби відбулось засідання Ради швейцарсько-українського проекту «Розвиток громадянських компетентностей в Україні – DOCCU».


З вітальним словом до учасників звернулись Костянтин Ващенко, голова Національного агентства України з питань державної служби, Хольгер Тауш, директор Швейцарського бюро співробітництва в Україні, Марина Білинська, віце-президент Національної академії державного управління при Президентові України та Володимир Луговий, перший віце-президент Національної академії педагогічних наук України.


Костянтин Ващенко зауважив: «Формування громадянських компетентностей державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування є важливою передумовою успішної реалізації реформ в Україні. У рамках впровадження закону Про державну службу Національне агентство широко сприяє утвердженню принципів проекту та його реалізаціїв системі підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації державних службовців та представників ОМС. Навчання в рамках модулів з розвитку громадянських компетентностей вже пройшли понад 13000 слухачів. Нашим наступним спільним кроком стане національне впровадження проекту в систему підготовки магістрів у галузі публічного адміністрування».

コメント


Останні публікації

bottom of page